Zawory retro

Zawory retro jakie oferuje firma IMERS są idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie styl oraz elegancję. Wysoka estetyka oraz jakość wykonania to niezbędne atuty przy wyborze detali wnętrza. Zawory retro wykonane są z mosiądzu, a ich podłączenie wynosi ½ cala. W komplecie znajduje się zarówno zawór zasilający, jak i odcinający.

Obejrzyj nasze wszystkie akcesoria do grzejników. Poza zaworami retro oferujemy również zawory osiowe, termostatyczne, modern.

Pozostałe informacje:

  • Możliwe warianty pokrycia:

– chrom błyszczący,
– chrom matowy (satyna),
– retro – stary mosiądz,
– malowanie proszkowe – rożne kolory.

  • Rozmiar:

– standardowe podłączenie 1/2 cala,
– gwint zewnętrzny.

Sprawdź inne akcesoria

Funkcjonalność

Grzejniki firmy IMERS zapewniają skuteczne ogrzewanie pomieszczeń. Doskonale zaspokajają wyznaczone cele i spełniają swoją funkcję w każdych warunkach.

Nowoczesna stylistyka

Postaw na funkcjonalność oraz estetykę wykonania z firmą IMERS. Wyjątkowy styl i charakter osiągniesz bez utraty jakości urządzenia.

Wysoka jakość

Do produkcji grzejników używamy sprawdzonych materiałów o wysokiej jakości. Posiadają one gwarancję prawidłowego działania oraz są odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Efektowna forma

Sprawdź naszą ofertę i wybierz grzejniki w niebanalnej formie. Dzięki naszym produktom osiągniesz nietuzinkowe wnętrze swojej łazienki!

Zawory do grzejników retro chromowane

Mamy do zaoferowania nieodzowny element grzejnika, który doda uroku każdemu mieszkaniu czy też różnego rodzaju pomieszczeniu użytkowemu. W ofercie posiadamy zawory retro chromowane. Akcesoria te mają w sobie elegancję najwyższej klasy, której nie może powstydzić się żaden posiadacz tego typu zaworów. Charakterystyczna dla tego elementu jest precyzja wykonania, nietuzinkowy wygląd, który służyć może także jako element dekoracyjny każdego pomieszczenia. Zawory te wykonane są z mosiądzu, standardowo posiadają gwint zewnętrzny oraz podłączenie ½ cala. W zestawie zawarty jest zawór zasilający oraz odcinający. Komplet posiada złączkę ozdobną. Całość dostępna jest w różnych możliwościach pokrycia. Nie mogło także zabraknąć opcji malowania proszkowego. Powłoka po malowaniu proszkowym jest gładka, a zarazem trwała, co jest ważną zaletą. Warto postawić na styl każdego elementu, dzięki któremu możliwe jest osiągnięcie jeszcze większej elegancji pomieszczenia, niż było to zakładane na początku.

Warto postawić na zawory retro firmy IMERS i cieszyć się szykiem oraz pełną elegancją detali!