Zawory osiowe

Zawory osiowe są ciągle nowością, która niezwykle zaciekawia naszych Klientów. Cechują się wysoką estetyką, dbałością o każdy szczegół oraz jakością na skalę światową. Zawory osiowe wykonane są z mosiądzu, a ich podłączenie wynosi ½ cala. W komplecie umieszczany jest zawór zasilający oraz odcinający.

Obejrzyj także nasze zawory termostatyczne chromowane – również wykonane z mosiądzu, pokryte chromem błyszczącym.

Pozostałe informacje:

  • Możliwe warianty pokrycia:

– chrom błyszczący,
– chrom matowy (satyna),
– retro – stary mosiądz,
– malowanie proszkowe – rożne kolory.

  • Rozmiar:

– standardowe podłączenie 1/2 cala,
– gwint zewnętrzny.

Sprawdź inne akcesoria

Funkcjonalność

Grzejniki firmy IMERS zapewniają skuteczne ogrzewanie pomieszczeń. Doskonale zaspokajają wyznaczone cele i spełniają swoją funkcję w każdych warunkach.

Nowoczesna stylistyka

Postaw na funkcjonalność oraz estetykę wykonania z firmą IMERS. Wyjątkowy styl i charakter osiągniesz bez utraty jakości urządzenia.

Wysoka jakość

Do produkcji grzejników używamy sprawdzonych materiałów o wysokiej jakości. Posiadają one gwarancję prawidłowego działania oraz są odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Efektowna forma

Sprawdź naszą ofertę i wybierz grzejniki w niebanalnej formie. Dzięki naszym produktom osiągniesz nietuzinkowe wnętrze swojej łazienki!

Zawory osiowe do grzejników

Zawory osiowe to temat ciągłej nowości w dziedzinie akcesoriów montażowych do grzejników. Nienaganny wygląd, estetyka, a zarazem ich prostota budowy sprawiają, że przykuwają one uwagę i stają się swego rodzaju dopełnieniem całości. Swoim wyglądem potrafią pozytywnie zaskoczyć najbardziej wymagających Klientów. Wykonane są z mosiądzu, posiadają standardowe podłączenie ½ cala, gwint zewnętrzny. Kolorystyka zaworów osiowych dostępna jest w szerokiej gamie barw. To właśnie wybór koloru jest tak ważny, gdyż sprawia, że zawory te mogą idealnie wkomponować się w kolorystykę Twojego wnętrza. Bogata paleta odcieni pozwala dopasować kolorystykę pod wnętrze Twojego mieszkania, biura czy innych pomieszczeń użytkowych. Zawory malowane są proszkowo, więc uzyskana powłoka jest nie tylko wyjątkowo gładka, ale również trwała. W komplecie zawarty jest zawór zasilający oraz odcinający. Występują zestawy zaworowe lewe bądź prawe.

Zawory osiowe firmy IMIERS – zawory w Twoim stylu! Zapoznaj się z naszą ofertą już dziś!