Grzejniki chromowane łazienkowe

grzejnik-sizer-chromowanyWe współczesnym świecie grzejniki chromowane to przedmiot pożądanie, estetyka i styl. To obecnie designerska i funkcjonalna rzecz. Przyda nam się w łazience przez cały rok. Wysuszy ręcznik, ogrzeje pomieszczenie i ozdobi naszą łazienkę. Grzejniki chromowane łazienkowe firmy IMERS przejmują coraz więcej funkcji. Zdobią naszą łazienkę, służą jako wieszaki na ręczniki i szlafroki. Pozwalamy wprowadzić do Państwa łazienki, przedpokoju czy innego pomieszczenia niepowtarzalny styl. A wraz z nim indywidualny charakter. Dla nas grzejniki to nie tylko ciepło. Bardzo ważnym aspektem jest piękno i wrażenie estetyczne. Staramy się połączyć te wszystkie cechy w naszych produktów.

Do większości naszych modeli można zainstalować grzałkę elektryczną. Dzięki niej ogrzejemy pomieszczenie i wysuszymy ręczniki nawet poza sezonem grzewczym. Z nami ogrzewanie łazienki stanie się przyjemne, komfortowe i modne.

Grzejniki chromowane dekoracyjne

Powłoka galwaniczna sprawia, że grzejniki chromowane mają nieco mniejszą moc niż ich odpowiedniki malowane farbami proszkowymi. Dlatego należy ten fakt uwzględnić już na etapie doboru mocy do pomieszczenia. Powinien mieć odpowiednio większą powierzchnię grzewczą. W innym wypadku może się okazać, że grzejniki chromowane dekoracyjne, mogą nie ogrzać danego pomieszczenia. Obecnie ten problem jest coraz mniej uciążliwy ze względu na montaż ogrzewania podłogowego. Wówczas głównym źródłem ciepła jest podłogówka, a grzejnik chromowany znakomitym dodatkiem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, producentem grzejników chromowanych. U nas z możliwością zamówienia grzejnika pod indywidualne potrzeby.