Zawory termostatyczne chromowane

Zawór termostatyczny to nieodzowny element dopełniający całokształt grzejnika. Zawory te wykonane są z mosiądzu, ich podłączenie wynosi ½ cala. Głowica zaworów termostatycznych jest chromowana. W komplecie znajduje się zawór zasilający oraz odcinający wraz z głowicą. Firma IMERS zapewnia jakością wykonania oraz estetyką.

Obejrzyj także nasze zawory modern, nadające się zarówno do grzejników dekoracyjnych, jak i tych klasycznych.

Pozostałe informacje:

  • Możliwe warianty pokrycia:

– chrom błyszczący.

  • Rozmiar:

– standardowe podłączenie 1/2 cala,
– gwint zewnętrzny.

Sprawdź inne akcesoria

Funkcjonalność

Click to add your own text here

Nowoczesna stylistyka

Click to add your own text here

Wysoka jakość

Click to add your own text here

Efektowna forma

Click to add your own text here

Zawory termostatyczne kątowe chromowane do grzejników

Stawiając na ciągłe udoskonalenie oferty oraz dopasowanie akcesoriów do każdego Klienta mamy do zaoferowania zawory termostatyczne chromowane, które są nieodzownym elementem każdego grzejnika. Nasze zawory termostatyczne charakteryzują się nietuzinkowym wyglądem, przy jednoczesnym precyzyjnym wykonaniu. Posiadanie tego typu zaworów jest konieczne podczas gospodarowania energią elektryczną. To właśnie dzięki nim mamy możliwość regulowania ilością ciepła oddawanego przez grzejnik do naszych pomieszczeń, przez co możemy utrzymać komfortową dla nas temperaturę otoczenia a jednocześnie zmniejszyć koszty ponoszone za ogrzewanie. Standardowo posiadają podłączenie na ½ cala oraz gwint zewnętrzny. Wykonane są z mosiądzu, pokrywane chromem błyszczącym. W zestawie zawarty jest zawór zasilający oraz odcinający.

Każdy zawór może mieć swój styl, styl dopasowany do Twoich potrzeb! Zapoznaj się już dzisiaj z ofertą zaworów termostatycznych firmy IMERS!