Zawory modern

Zawory modern firmy IMERS to zawory kątowe chromowane, które są nieodłącznym elementem dopełniającym podłączenie grzejnika. Wykonane są z mosiądzu, a ich podłączenie wynosi ½ cala. W komplecie znajduje się zawór zasilający oraz odcinający. Zawory modern posiadają szeroką możliwość wariantów pokrycia, dzięki czemu idealnie współgrają z wnętrzami stylowymi czy klasycznymi.

Na naszym sklepie oferujemy także zawory retro – bardzo eleganckie zawory w ponadczasowym stylu.

Pozostałe informacje:

  • Możliwe warianty pokrycia:

– chrom błyszczący,
– chrom matowy (satyna),
– mosiądz (złoto),
– retro – stary mosiądz,
– malowanie proszkowe – rożne kolory.

  • Rozmiar:

– standardowe podłączenie 1/2 cala,
– gwint zewnętrzny.

Sprawdź inne akcesoria

Funkcjonalność

Grzejniki firmy IMERS zapewniają skuteczne ogrzewanie pomieszczeń. Doskonale zaspokajają wyznaczone cele i spełniają swoją funkcję w każdych warunkach.

Nowoczesna stylistyka

Postaw na funkcjonalność oraz estetykę wykonania z firmą IMERS. Wyjątkowy styl i charakter osiągniesz bez utraty jakości urządzenia.

Wysoka jakość

Do produkcji grzejników używamy sprawdzonych materiałów o wysokiej jakości. Posiadają one gwarancję prawidłowego działania oraz są odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Efektowna forma

Sprawdź naszą ofertę i wybierz grzejniki w niebanalnej formie. Dzięki naszym produktom osiągniesz nietuzinkowe wnętrze swojej łazienki!

Zawory kątowe do grzejników modern

Miejscem, gdzie także znajduje się grzejnik jest łazienka. Nieodzownym elementem jest jego podłączenie. W swojej ofercie posiadamy zawory kątowe modern, które idealnie komponują się z grzejnikami łazienkowymi, a co najważniejsze spełniają swoją najważniejszą rolę – podłączają nasz grzejnik do instalacji ogrzewania. Jak każdy z naszych zaworów grzejnikowych również i te zawory charakteryzują się nienagannym wyglądem oraz precyzją wykonania. Posiadają swój piękny styl zawarty w ciekawie wykonanym zaworze. Standardowo posiadają gwint zewnętrzny oraz podłączenie ½ cala. Dostępna szeroka gama kolorów sprawia, że zawory te mogą być idealnie wkomponowane w kolorystykę wykonania łazienki, sprawiając, że wraz z grzejnikiem będą tworzyć one ciekawe uzupełnienie codziennie użytkowanego przez nas miejsca. W zestawie zawarty jest zawór zasilający i odcinający.

Stawiając na jakość, a jednocześnie wygląd łazienki warto zwrócić uwagę na zawory, które oferujemy. Przez to z pewnością dołożymy swój mały wkład w urządzenie danego wnętrza, a w Waszych oczach zyskamy zadowolenie na długie lata.