Dom pełen ciepła! Jaki wybrać grzejnik firmy Imers.

Łazienka Retro

Jaki wybrać grzejnik

Niezwykle istotnym aspektem każdego wnętrza jest jego ogrzewanie. To właśnie odpowiednie wyliczenie zapotrzebowania energetycznego pozwala w rozsądny sposób zaplanować kwestię utrzymania ciepła w domu czy innym budynku użytkowym.  My jako producent grzejników dekoracyjnych Imers znamy rynek oraz zapotrzebowania naszych klientów, dlatego posiadamy szeroką ofertę ich różnych modeli, a także niezbędne akcesoria do montażu.

Jaki wybrać grzejnik ?

Producent grzejników dekoracyjnych Imers

To, że tworzenie wizualnego ocieplenia wnętrza poprzez utrzymywanie ciepłych barw w pomieszczeniach jest bardzo ważne doskonale wiadomo. Z pewnością jednak nie zastąpi ono prawdziwego ogrzewania głównie późną jesienią czy zimą. Podążając za ciągłymi trendami rynku grzewczego rozwijamy naszą ofertę o coraz to nowsze produkty czy możliwości. Bez względu na to jaki styl króluje w Twoim domu z łatwością w naszej ofercie znajdziesz coś dla siebie. Szeroki asortyment firmy Imers zawiera w sobie kategorię grzejników dekoracyjnych, grzejników retro oraz chromowanych. Dodatkowo dbałość o każdy detal widoczny jest w kategorii akcesoria, które niezbędne są podczas montowania grzejników i przyczynienia się do ich prawidłowego funkcjonowania.

Grzejnik Sizer idealnym rozwiązaniem w Twoim domu! 

Biorąc pod uwagę inwestycję w ogrzewanie dużych lub ciągle niedogrzanych pomieszczeń szczególnym powodzeniem cieszy się grzejnik Sizer,

Jaki wybrać grzejnik

Sizer

który cechuje się nie tylko estetyką wykonania, ale również monumentalną budową. Wykonany jest z rur fi 60, przez co osiąga masywny wygląd. Dzięki temu staje się głównym punktem w pomieszczeniu, w którym jest montowany. Daje on odczuć intensywne ciepło, które w mgnieniu oka rozchodzi się w mieszkaniu. W szczególności przeznaczany do łazienek, jednak często stosowany także w korytarzach, pokojach gościnnych czy innych pomieszczeniach użytkowych. Dodatkową możliwością do zamówienia jest funkcja współpracy grzejnika z grzałką elektroniczną, która dla wielu z naszych Klientów jest idealnym udogodnieniem.

Ogrzej swój dom z firmą Imers!

Okres jesienno-zimowy najlepiej spędza się w domu pełnym ciepła. W połączeniu z nietuzinkowym charakterem asortymentu firmy Imers każda chwila będzie dla Ciebie przyjemnością i możliwością na odpoczynek w swoich „czterech ścianach”. Dlatego już dzisiaj ważne jest, abyś zadbał o odpowiednie grzejniki, które dostosowane zostać mogą także do stylu Twojego wnętrza.
Postaw na ciepło z grzejnikami firmy Imers! Mamy nadzieję, iż pytanie „Jaki wybrać grzejnik” zostało rozwiane.

Pozdrawiamy.  Zespół Imers

 

Jaki wybrać grzejnik

Grzejnik Eten 2