Stylowe Grzejniki  Imers to nieodzowny element każdego pomieszczenia. Są one zarówno niezbędne pod kątem spełniania swojej funkcji grzewczej, jak i względów estetycznych. Grzejniki firmy IMERS cieszą się wśród Klientów wysoką jakością, precyzją wykonania oraz szerokim wzornictwem i gamą barw.

Grzejniki Imers

Grzejniki Imers

Firma Grzejniki Imers

specjalizuje się w tematyce grzejników, spełniając na rynku najwyższe standardy komfortu oraz jakości. Posiadają one gwarancję prawidłowego działania oraz są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Swoim asortymentem firma IMERS udowadnia, iż produkty grzewcze nie muszą być nudne i oczywiste – a wręcz przeciwnie – mogą dostojnie i z charakterem zdobić wnętrza Twojego domu.

Firma Grzejniki IMERS w swojej ofercie posiada grzejniki dekoracyjne, grzejniki retro oraz niezbędne do ich montażu akcesoria.

Grzejniki w naszej ofercie

Grzejniki dekoracyjne pełnią swoją funkcję na najwyższym poziomie, dodatkowo cechują się wyjątkowym designem oraz charakterem. Bogaty wybór charyzmatycznych modeli dopełni wnętrze każdego pomieszczenia, jednocześnie dając wiele możliwości aranżacyjnych dla osób, które cenią sobie dbałość o najdrobniejsze szczegóły. Wśród grzejników dekoracyjnych wyróżnić można nowość firmy Grzejniki IMERS – grzejnik Cubic, który charakteryzuje się niebanalnym wzornictwem oraz świeżością. Jego nietuzinkowy kształt doskonale sprawdza się w pomieszczeniach, jednocześnie komponując się z wieloma stylami.

Warto zapoznać się z ofertą grzejnika Cubic. Stylowe Grzejniki Imers

Kolejna grupa modnych i cieszących się wysoką popularnością grzejników to grzejniki retro. Idealnie sprawdzają się w niebanalnych aranżacjach wnętrz, tworząc komfortową, domową aurę i stylowe wykończenie. Każda pojedyncza sztuka grzejnika jest wykonana i szlifowana ręcznie, co w obecnych czasach należy do rzadkości.

Akcesoria do grzejników łazienkowych

Firma IMERS posiada także wszelkie akcesoria, które niezbędne są do wykończenia funkcjonowania grzejników. Dopracowane, wykonane z najwyższej jakości materiału zawory są szczególnie istotnym detalem. Grzejniki IMERS stawiając na jakość i funkcjonalność dba o każdy szczegół najdrobniejszych nawet elementów.

Wybierając asortyment firmy IMERS decydujesz się na produkty o najwyższej wygodzie użytkowania, połączonej z bezawaryjną pracą. Renoma grzejników dekoracyjnych oraz grzejników retro firmy IMERS oddziałuje pozytywnie na Klientów, zachęcając ich tym samym do zakupu. Szeroka możliwość łączenia stylu, klasyczności i nowoczesności pozwala osiągnąć niepowtarzalne miejsca w Twoim domu.

Podkreśl styl swojego pomieszczenia z grzejnikami firmy Imers!

Na zapoznanie się z asortymentem naszej firmy zapraszamy na stronę internetową imers.pl.

flag yellow low - Grzejniki dekoracyjne

flag yellow low - Grzejniki dekoracyjne PROW 2014 2020 logo kolor - Grzejniki dekoracyjne