Grzejnik Cubic

Model Cubic to dekoracyjny grzejnik, który swoje zastosowanie może mieć zarówno w łazience, jak i w pokoju. Łączy on w sobie nowoczesność oraz niebanalne wzornictwo. Zachowana asymetria przy pionowej konstrukcji kwadratowych rur przykuwa wzrok i sprawia, iż jest on efektownie wyeksponowany w każdym wnętrzu. Wysoka jakość produktu to główna zaleta modelu Cubic. Dopełnieniem zaś jest jego wyrazistość, charakter oraz szlachetny wygląd.

Obejrzyj nasze pozostałe grzejniki dekoracyjne. Bardzo ładne, estetyczne i funkcjonalne grzejniki, które odnajdą się zarówno w Twojej łazience, jak i pokoju.

Typ Grzejnika Szerokość L [mm] Wysokość H [mm] Szerokość w osiach Moc cieplna [W]
AT=50K 75/60/20°C
Cubic 1 230 1360 180 425
Cubic2 230 1660 180 472

Cubic – Grzejnik dekoracyjny

Grzejnik Cubic jest nowością firmy IMERS. To właśnie ten model doskonale łączy w sobie nowoczesność oraz nietuzinkowe wzornictwo, jednocześnie cechując się wysoką jakością wykonania i dbałością o każdy szczegół. Możliwość wyboru koloru pozwala na swobodę w zaaranżowaniu Twojego wnętrza. Doskonale dopasuje się zarówno do powierzchni ciemnych, jak i jasnych, a jednocześnie odnajdzie się także w powierzchniach mniejszych lub większych. Pionowy sposób montowania wpływa korzystnie również na zachowanie większej przestrzeni i swobody w pomieszczeniu. Asymetria grzejnika Cubic ceniona jest w szczególności wśród osób, które zafascynowane są nowoczesnym stylem, wyrazistością oraz nadaniem wyjątkowego charakteru w swoim domu.

Doskonale wykonane spawy grzejnika Cubic, dbałość o każdy szczegół oraz dostojny styl stawiają go w czołówce rynkowej. Oprócz spełniania swojej funkcji podstawowej, a więc grzewczej, świetnie sprawdza się również jako dekoracja każdego wnętrza.

Postaw na nowość firmy IMERS i już dzisiaj zamów stylowy grzejnik Cubic!

Sprawdź inne grzejniki dekoracyjne

Zalety naszych produktów

Funkcjonalność

Grzejniki firmy IMERS zapewniają skuteczne ogrzewanie pomieszczeń. Doskonale zaspokajają wyznaczone cele i spełniają swoją funkcję w każdych warunkach.

Nowoczesna stylistyka

Postaw na funkcjonalność oraz estetykę wykonania z firmą IMERS. Wyjątkowy styl i charakter osiągniesz bez utraty jakości urządzenia.

Wysoka jakość

Do produkcji grzejników używamy sprawdzonych materiałów o wysokiej jakości. Posiadają one gwarancję prawidłowego działania oraz są odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Efektowna forma

Sprawdź naszą ofertę i wybierz grzejniki w niebanalnej formie. Dzięki naszym produktom osiągniesz nietuzinkowe wnętrze swojej łazienki!