Grzejnik Aries

Grzejnik Aries cechuje się smukłą oraz nowoczesną budową. Jego kształt doskonale współgra zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych pomieszczeniach. Ciekawa kompozycja nadaje wnętrzom wyjątkowego charakteru. Model ten to styl i elegancja w jednym. Występuje on razem z wieszakami, przez co istnieje możliwość zamontowania go w dogodnym dla Klienta miejscu.

Obejrzyj także grzejnik Sizer – estetyczny grzejnik o solidnej budowie.

Typ Grzejnika Szerokość L [mm] Wysokość H [mm] Szerokość w osiach Moc cieplna [W]
ΔT=50K 75/65/20°C
Aries 1 190 1000 900 370
Aries 2 240 1200 1100 430
Aries 2 240 1500 1100 490

Aries – Grzejnik dekoracyjny pionowy chromowany

Grzejnik Aries to idealny model, który sprawdza się zarówno w łazience, jak i w pokojach dziennych. Zawiera w sobie niecodzienny styl i elegancję połączone z ciekawym kształtem. Dzięki wysokiej jakości materiałom oraz samemu wykonaniu idealnie prezentuje się w pomieszczeniach. Spełnia tym samym swoje przeznaczenie na najwyższym poziomie. Ogrzewając i pracując bez zarzutu jest chętnie wybierany przez naszych Klientów. Szczególnie cenią go sobie osoby, które w wyjątkowy sposób dbają o detale w swoim domu. Możliwość umieszczenia grzejnika w pionie daje większą swobodę organizacji oraz wykorzystania powierzchni w domu, mieszkaniu czy innych pomieszczeniach użytkowych. Grzejnik Aries często wybierany jest także przez osoby, którym zależy na solidnym ogrzewaniu, jednocześnie stawiając na minimalizację zużycia powierzchni.

Dzięki obszernej gamie kolorystycznej pokryć grzejnika w idealny sposób współgra on praktycznie z każdym wnętrzem, nadając mu charyzmy i unikalności. Wyjątkowy design pozwala dopełnić wystrój pomieszczenia i zadbać o przyjemną aranżację wewnątrz budynku.

Grzejnik Aries to idealne rozwiązanie dla każdego bez wyjątku! Przekonaj się i Ty!

Sprawdź inne grzejniki dekoracyjne

Zalety naszych produktów

Funkcjonalność

Grzejniki firmy IMERS zapewniają skuteczne ogrzewanie pomieszczeń. Doskonale zaspokajają wyznaczone cele i spełniają swoją funkcję w każdych warunkach.

Nowoczesna stylistyka

Postaw na funkcjonalność oraz estetykę wykonania z firmą IMERS. Wyjątkowy styl i charakter osiągniesz bez utraty jakości urządzenia.

Wysoka jakość

Do produkcji grzejników używamy sprawdzonych materiałów o wysokiej jakości. Posiadają one gwarancję prawidłowego działania oraz są odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Efektowna forma

Sprawdź naszą ofertę i wybierz grzejniki w niebanalnej formie. Dzięki naszym produktom osiągniesz nietuzinkowe wnętrze swojej łazienki!