Grzejnik Deco

Deco to wąski grzejnik dekoracyjny oparty na pionowych, kwadratowych rurach. Nowoczesny design w połączeniu z funkcjonalnością na najwyższym poziomie świetnie sprawdzi się nie tylko w każdej łazience, ale również w eleganckich, przestronnych pomieszczeniach. Wąski Grzejnik Deco nie tylko ogrzewa, ale i efektownie zdobi wnętrza. Dostępne są różne wykończenia grzejnika. Kolory grzejnika obejmują paletę RAL.

Obejrzyj także model Cubic – wyjątkowy grzejnik wąski dekoracyjny o ciekawej kolorystyce i nieregularnych, kwadratowych rurach. Grzejnik Cubic to prawdziwa perełka pośród innych modeli.

Typ Grzejnika Szerokość L [mm] Wysokość H [mm] Szerokość w osiach Moc cieplna [W]
ΔT=50K 75/65/20°C
Deco 1 205 1000 180 246
Deco 2 250 1200 225 337
Deco 3 250 1500 225 457

Deco – Grzejnik dekoracyjny

Model Deco to klasyczny grzejnik wąski dekoracyjny, posiadający dużą moc cieplną. Jego budowa składa się z kwadratowych profili grzewczych ułożonych w jednej linii. Możliwość wyboru specjalnego koloru z palety RAL daje swobodę w wykończeniu Twojego wnętrza zarówno łazienki, jak i innych pomieszczeń użytkowych. Dodatkowo zamieszczone wieszaki są idealnym rozwiązaniem do praktycznego zastosowania grzejnika. Funkcja ta może zostać wykorzystana do suszenia ręczników lub zawieszenia odzieży w korytarzu czy przedpokoju. Wysoki standard funkcji grzewczej wzbogacony nowoczesnym i klasycznym designem to idealne połączenie do Twojego mieszkania. Grzejnik Deco w doskonały sposób wypełni każde wnętrze, spełniając swoją funkcję na najwyższym poziomie.

Grzejnik Deco dedykowany jest dla wszystkich osób, które cenią sobie ponadczasowość i jakość. Swoim kształtem kwadratowych rur świetnie sprawdza się w pomieszczeniach, w których niezbędne jest nadanie charakteru i temperamentu. To klasyka i nowoczesność w jednym.

Postaw na grzejnik Deco z firmą IMERS i ciesz się udanym zakupem!

Sprawdź inne grzejniki dekoracyjne

Zalety naszych produktów

Funkcjonalność

Grzejniki firmy IMERS zapewniają skuteczne ogrzewanie pomieszczeń. Doskonale zaspokajają wyznaczone cele i spełniają swoją funkcję w każdych warunkach.

Nowoczesna stylistyka

Postaw na funkcjonalność oraz estetykę wykonania z firmą IMERS. Wyjątkowy styl i charakter osiągniesz bez utraty jakości urządzenia.

Wysoka jakość

Do produkcji grzejników używamy sprawdzonych materiałów o wysokiej jakości. Posiadają one gwarancję prawidłowego działania oraz są odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Efektowna forma

Sprawdź naszą ofertę i wybierz grzejniki w niebanalnej formie. Dzięki naszym produktom osiągniesz nietuzinkowe wnętrze swojej łazienki!