Grzejnik Tioman

Grzejnik Tioman cechuje się prostą i elegancką formą. To minimalizm i funkcjonalność w jednym. Został zaprojektowany z myślą o nowoczesnych i jednocześnie tradycyjnych łazienkach. Doskonale spełnia swoje zadanie, dodając idealnego wykończenia wnętrzu. Prostota wykonania doskonale sprawdzi się w każdym typie łazienki. Grzejnik Tioman jest praktyczny i jednocześnie elegancki. Jego wzornictwo pasuje do ozdobnych elementów, dlatego świetnie wkomponuje się także w luksusowe pomieszczenie.

Zobacz również nasz grzejnik Eten – dekoracyjny grzejnik pokojowy o niebanalnym kształcie.

Typ Grzejnika Szerokość L [mm] Wysokość H [mm] Szerokość w osiach Moc cieplna [W]
ΔT=50K 75/65/20°C
Tioman 1 530 1200 400 265

Tioman – Grzejnik łazienkowy chromowany

Grzejniki chromowane Tioman to piękno zamknięte w prostej formie. Grzejnik ten doskonale sprawdza się zarówno w łazienkach, jak i w innych powierzchniach użytkowych. Świetnie komponuje się w stylowych, klasycznych wnętrzach. Dzięki swojej prostocie może sam tworzyć stonowaną ozdobę lub być idealnym dodatkiem w bogato urządzonych pomieszczeniach. Szeroka gama barw z pewnością jest kolejnym atutem grzejników firmy IMERS.

Dzięki wysokiej jakości materiałom z jakich jest wykonany spełnia swoją funkcję grzewczą na najwyższym poziomie i można w pełni zaufać jego działaniu. Posiada praktyczny kształt w formie drabinki, który dzięki symetrycznym, zaokrąglonym profilom grzewczym, rozłożonym w szerokich odstępach idealnie sprawdza się w suszeniu między innymi wszelkiego rodzaju odzieży. Możliwość pionowego umieszczenia grzejnika Tioman w pomieszczeniu przyczynia się do zyskania większej powierzchni oraz swobody we wnętrzu.

Polecany jest dla osób, które cenią sobie klasykę i skromność, a jednocześnie stawiają na jakość i komfort użytku.

Sam przekonaj się o wysokiej jakości grzejnika Tioman firmy IMERS!

Sprawdź inne grzejniki dekoracyjne

Zalety naszych produktów

Funkcjonalność

Grzejniki firmy IMERS zapewniają skuteczne ogrzewanie pomieszczeń. Doskonale zaspokajają wyznaczone cele i spełniają swoją funkcję w każdych warunkach.

Nowoczesna stylistyka

Postaw na funkcjonalność oraz estetykę wykonania z firmą IMERS. Wyjątkowy styl i charakter osiągniesz bez utraty jakości urządzenia.

Wysoka jakość

Do produkcji grzejników używamy sprawdzonych materiałów o wysokiej jakości. Posiadają one gwarancję prawidłowego działania oraz są odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Efektowna forma

Sprawdź naszą ofertę i wybierz grzejniki w niebanalnej formie. Dzięki naszym produktom osiągniesz nietuzinkowe wnętrze swojej łazienki!