Grzejnik Cubic

Model Cubic to dekoracyjny grzejnik, który swoje zastosowanie może mieć zarówno w łazience, jak i w pokoju. Łączy on w sobie nowoczesność oraz niebanalne wzornictwo. Zachowana asymetria przy pionowej konstrukcji kwadratowych rur przykuwa wzrok i sprawia, iż jest on efektownie wyeksponowany w każdym wnętrzu. Wysoka jakość produktu to główna zaleta modelu Cubic. Dopełnieniem zaś jest jego wyrazistość, charakter oraz szlachetny wygląd.

Obejrzyj nasze pozostałe grzejniki dekoracyjne. Bardzo ładne, estetyczne i funkcjonalne grzejniki, które odnajdą się zarówno w Twojej łazience, jak i pokoju.

Typ Grzejnika Szerokość L [mm] Wysokość H [mm] Szerokość w osiach Moc cieplna [W]
AT=60K 75/60/20°C
Cubic 1 230 1360 180 425
Cubic2 230 1660 180 472

Pozostałe informacje:

  • Grzejnik Cubic współpracuje z grzałką elektryczną (prawa strona).
  • Możliwe warianty pokrycia:

– malowanie proszkowe – rożne kolory,
– kolory specjalne.

Grzejniki dekoracyjny Cubic

Sprawdź inne grzejniki dekoracyjne

Funkcjonalność

Click to add your own text here

Nowoczesna stylistyka

Click to add your own text here

Wysoka jakość

Click to add your own text here

Efektowna forma

Click to add your own text here

Grzejnik dekoracyjny Cubic

Grzejnik Cubic jest nowością firmy IMERS. To właśnie ten model doskonale łączy w sobie nowoczesność oraz nietuzinkowe wzornictwo, jednocześnie cechując się wysoką jakością wykonania i dbałością o każdy szczegół. Możliwość wyboru koloru pozwala na swobodę w zaaranżowaniu Twojego wnętrza. Doskonale dopasuje się zarówno do powierzchni ciemnych, jak i jasnych, a jednocześnie odnajdzie się także w powierzchniach mniejszych lub większych. Pionowy sposób montowania wpływa korzystnie również na zachowanie większej przestrzeni i swobody w pomieszczeniu. Asymetria grzejnika Cubic ceniona jest w szczególności wśród osób, które zafascynowane są nowoczesnym stylem, wyrazistością oraz nadaniem wyjątkowego charakteru w swoim domu.

Doskonale wykonane spawy grzejnika Cubic, dbałość o każdy szczegół oraz dostojny styl stawiają go w czołówce rynkowej. Oprócz spełniania swojej funkcji podstawowej, a więc grzewczej, świetnie sprawdza się również jako dekoracja każdego wnętrza.

Postaw na nowość firmy IMERS i już dzisiaj zamów stylowy grzejnik Cubic!