Producent Grzejników dekoracyjnych

Producent grzejników dekoracyjnych

NaszeJako producent grzejników dekoracyjnych stawiamy na ich wyjątkowe wzornictwo. Proponujemy modele tradycyjne i takie do bardzo nowoczesnych łazienek. Oferujemy szeroką gamę kolorów z palety RAL oraz inne pokrycia galwaniczne takie jak chrom błyszczący, satyna, stary mosiądz, miedź szczotkowana itp. Jako producent jesteśmy w stanie wykonać grzejnik pod zamówienie w dowolnym rozmiarze. Warto się z nami skontaktować i wybrać dla siebie taki grzejnik, aby był on istotną ozdobą w naszej łazience.

Nasze grzejniki posiadają dodatkowo ozdobne wieszaki, które służą do ogrzania ręczników lub płaszczy kąpielowych. Wiele modeli ma relingi, przez które można przewiesić kolorowy ręcznik dodatkowo ozdabiając pomieszczenie. Istnieje też możliwość zamontowania grzałki. Dzięki niej będziemy ogrzewać pomieszczenie również w chłodniejsze dni poza sezonem grzewczym. Warto zaufać specjaliście, skoncentrowanym na dążeniu do doskonałości i najwyższej jakości wykonania. 

IMERS – to polski producent grzejników dekoracyjnych. Naszą specjalnością są grzejniki łazienkowe, ale z powodzeniem w naszej ofercie proponujemy produkty do przedpokojów, holów, korytarzy. Nasze wieloletnie doświadczenie procentuje jakością wyrobów, które użytkownicy cenioną za ciekawe wzornictwo, innowacyjność, jakość i niezawodność. Nasze produkty są atrakcyjne cenowo, u nas każdy znajdzie grzejnik odpowiedni dla siebie w bardzo atrakcyjnej cenie w stosunku do jakości. Naszym atutem jest to, iż grzejnik jest w 100% wyprodukowany w Polsce, z materiałów pochodzących z Unii Europejskiej. Są one perfekcyjnie szlifowane i ręcznie wykańczane. Nawet najmniejszy detal, szczegół jest wychwytywany na etapie produkcji. Współpracujemy z jedną z największych galwanizerni w Polsce. To czyni nasze produkty atrakcyjnymi w porównaniu z innymi markami na rynku.