Grzejnik Sizer

Grzejnik Sizer to nowość firmy IMERS. Cechuje się on nie tylko ogrzewaniem i estetyką, ale głównie swoją monumentalną budową. Wykonany z rur fi 60 osiąga masywny wygląd i staje się punktem głównym pomieszczenia, w którym jest montowany. W szczególności przeznaczany do łazienek, jednak często stosowany także w korytarzach, pokojach gościnnych czy innych pomieszczeniach użytkowych. Grzejnik Sizer to efektywne wykończenie możliwe także w Twoim domu.

Zobacz także nasz grzejnik Tioman – prosty i elegancki grzejnik dekoracyjny.

Typ Grzejnika Szerokość L [mm] Wysokość H [mm] Szerokość w osiach Moc cieplna [W]
AT=60K 90/70/20°C
Sizer 1 280 1360 220 410

Pozostałe informacje:

  • Grzejnik Sizer współpracuje z grzałką elektryczną (funkcja na zamówienie).
  • Moc grzejników galwanizowanych jest niższa o około 25%.
  • Możliwe warianty pokrycia:

– chrom błyszczący,
– chrom matowy (satyna),
– mosiądz (złoto),
– retro – stary mosiądz,
– malowanie proszkowe – rożne kolory.

Sprawdź inne grzejniki dekoracyjne

Funkcjonalność

Click to add your own text here

Nowoczesna stylistyka

Click to add your own text here

Wysoka jakość

Click to add your own text here

Efektowna forma

Click to add your own text here

  • grzejnik-sizer-chromowany

Sizer – grzejnik chromowany

Grzejnik Sizer pomimo, iż jest nowością w firmie IMERS już od samego początku cieszy się ogromnym powodzeniem wśród naszych Klientów. Posiada on smukłą oraz nowoczesną budowę, jednocześnie osiągając duże rozmiary. Grzejnik Sizer staje się swojego rodzaju punktem głównym w pomieszczeniu. Doskonale sprawdza się zarówno w łazienkach, jak i korytarzach. Ze względu na swoją unikalność często wykorzystywany jest także w pokojach lub innych pomieszczeniach codziennego użytku. Spełniając swoje zadanie na najwyższym poziomie dodatkowo nietuzinkowo zdobi wnętrze oraz nadaje mu dostojnego charakteru. Możliwość pionowego zawieszenia pozwala również osiągnąć w pomieszczeniu więcej przestrzeni i swobody.

Wysokiej jakości wykonanie z rur fi 60 cenione jest przez naszych Klientów. Z jednej strony grzejniki te zapewniają komfort cieplny, z drugiej zaspokajają najbardziej wygórowane potrzeby.

Grzejnik Sizer dzięki swoim rozmiarom oraz kształtom zrywa z nudnym i standardowym wzornictwem. Polecany szczególnie dla wszystkich, którzy cenią sobie dostojność, charyzmę oraz bogaty wygląd.

Nie czekaj i już dzisiaj zapoznaj się z naszą nowością!